6 מוצרים מאלי אקספרס שלא ידעתם שאתם חייבים:

כבר דיברנו רבות על המגוון הרחב של מוצרים שניתן למצוא באלי אקספרס. אתר הקניות הסיני מהווה אחד מאתרי המסחר המצליחים בעולם בכלל ובישראל בפרט. הישראלים מאוד אוהבים את האקססוריז הסינים שניתן למצוא באליאקספרס בזול ובשפע. אבל מעבר לשופינג הקליל והכייפי ישנם מוצרים באלי אקספרס שלא ידעתם שאתם חייבים.

החלטנו לרכז עבורכם מספר מוצרי חובה לכל בית אשר בכלל לא ידעתם שהם כאלה. בואו נתחיל!

1. מצלמת דרך לרכב

אמנם יותר ויותר נהגים ונהגות הבינו את החשיבות שיש להתקנת מצלמת דרך ברכבם, אך אנו פה כדי להסביר לכם כמה זה חשוב. בעולם המודרני, כל ילד הוא בעל כלי רכב מהיר וקטלני- אופניים חשמליים, קורקינט חשמלי ועוד. לצערנו ככל שמספר הכלים החשמליים עולה, כך גם מספר התאונות בכבישים. תפקידן הקריטי של מצלמות הרכב הן להגן עליכם. במצב הנוכחי בו הכביש הוא זירת התגוששות המשלבת מכוניות, כלים חשמליים וכמובן הולכי רגל, עדיף לכם לדעת שהכל מתועד, מצולם ומוקלט כדי לספק לכם את הביטחון שאתם צריכים. כדי להקל עליכם צירפנו מספר לינקים למצלמות רכב מומלצות מעלי אקספרס, למאמר המלא.

2. נתיב מואר לרוכבי אופניים

אם בנסיעה בטוחה עסקינן אז הרי שקיים גם הצד השני, רוכבי האופניים. פיתוח חדש ומגניב מאפשר לכל רוכב אופניים לסמן באור לייזר אדום את נתיב הנסיעה שלו. נתיב מואר לרוכבי אופניים מאפשר לנהגים ולהולכי רגל לראות את רוכב האופניים ממרחקים, לדעת לאמוד את המרחק בצורה אופטימלית ולהימנע ממפגש לא רצוי. הלייזר פועל בשתי פונקציות, סטטי ומהבהב, הוא עמיד לאורך אלפי שעות של תאורה, עמיד במים וכמובן נשלף בקלילות כדי למנוע גניבות. והמחיר? מצחיק.. 15 שקלים בלבד!

לקנייה באלי אקספרס

3. עדשות צילום מיוחדות לטלפון

עדשה לטלפון

היום אינסטגרם וסנאפצ'ט מכתיבים סדרי יום ועל פיהם יישק דבר. אם גם אתם חובבי צילום החוויות היומיות שלכם כגון מנה מיוחדת של אוכל או אולי איזו שקיעה מפוארת בחוף, יש לנו את הפיתרון שייתן לכם את היתרון על שאר העוקבים שלכם. עדשות צילום, ממש כמו של מצלמות מקצועיות, ניתנות להחלפה אשר מתלבשות בקלות על המכשיר שלכם ומאפשרות לכם להוציא תמונה מדהימה.

לקנייה באלי אקספרס

4. ארנק אנטי RFID

ארנק RFID

כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים? מי צריך ארנק מוגן מגלי רדיו? אז זהו, שכולנו מסתבר. בעולם הטכנולוגי בו אנו חיים אין גבול לפירצות האבטחה שכולנו סובלים מהם מבלי לדעת אפילו. לא רק המחשב, הטלפון וחשבונות המדיה שלכם בסכנה. מסתבר שגם נוכלים משדרגים את עצמם ובעולם צצים דיווחים רבים גל גניבות של פרטי אשראי וחשבונות על ידי גלי RFID. מספיק שמישהו מצמיד לתיק שלכם או לכיס שלכם חיישן מיוחד וכל המידע שלכם עובר אליו. פשוט ככה. ארנק אנטי RFID חסום לקרינה ויגן על המידע שלכם. אה כן, הוא גם ממש אופנתי.

לקנייה באלי אקספרס

לצפייה בעוד מבחר של ארנקי RFID מאלי אקספרס לחצו כאן!

5. כיסוי מצלמת מחשב נייד

כיסוי מצלמה למחשב נייד

לא רוצים להלחיץ יותר מידי, אבל בעידן בו אנו חיים חשוב לשמור הפרטיות במיוחד כאשר מדובר במחשב נייד שלכם. נכנסתם לאתר לא מאובטח, הורדתם תוכן לא רצוי גם אם בטעות, יכול להיות שמישהו כרגע קיבל גישה למחשב האישי שלכם. מוצר פשוט זה חוסם את האפשרות שיוכלו להסתכל עליכם דרך המצלמה של המחשב והוא הכרחי לכל אחד מאיתנו שהפרטיות חשובה לו.

לקנייה באלי אקספרס

6. רובה מלח נגד זבובים

רובה מלח נגד זבובים

אז זהו, שזה לא רק נגד זבובים, בדקנו את הרובה הזה בעצמינו גם על ג'וקים, יתושים, צרעות וכו'. נגמרו הימים שלהיאבק ביתוש זבוב או ג'וק זו מטלה מייאשת או מפחידה, הגיע הזמן לעשות מזה קצת כיף לא?!
הרובה הזה מגיע גם עם כוונת לייזר שבאופן מפתיע היא דיי מדוייקת, קוטל ביעילות זבובים ויתושים. לגבי ג'וקים ודברים גדולים אחרים תצטרכו לפגוע יותר מפעם אחת אבל עדיין, לרוב הירייה הראשונה עושה את העבודה ומנטרלת את החרק.

בקיצור, אביזר מגניב לכל מי שמעוניין להכניס קצת כיף לכל העניין הזה של לצוד ג'וקים וזבובים בבית 🙂

לקנייה באלי אקספרס