אלו האביזרים לעבודה מהבית הכי מומלצים שאפשר למצוא באלי אקספרס

עבודה מהבית היא כבר לא מילה גסה, כמעט כולם כבר התנסו בה בתקופה האחרונה ואפילו מצאו אותה יעילה יותר – החל מעובדים ועד למעסיקים – כולם מצאו בה יתרונות. נראה שטרנד העבודה מהבית הוא כאן כדי להישאר ולא יחלוף בקרוב.

בכלל אפשר להגיד שכמו שעולם העבודה משתנה, כך גם אנחנו. כי אם כבר לעבוד מהבית, אז אנו רוצים להסתגל וליצור לעצמינו את סביבת העבודה המושלמת, שתהיה נוחה, מסודרת, ושתעזור לנו להיות כמה שיותר אפקטיביים.

המאמר הזה, שיתעדכן מעת לעת, ירכז את מיטב האביזרים לעבודה מהבית שקיבלו את הביקורות הכי טובות באלי אקספרס. וכמובן, שיעזרו לכם להתנהל באופן יותר אפקטיבי ונוח כאשר אתם עובדים מהבית.

אז בואו נתחיל!

 

שולחן מתכוונן למחשב נייד

אז נכון שלפעמים פשוט בא לנו לשבת בנוח על הספה או על המיטה עם המחשב? כמה טוב היה אם היינו יכולים פשוט להניח אותו בהישג יד בצורה שתהיה נוחה לעבוד איתו בכל תנוחה. ובכן המוצר הזה פותר לנו את הבעיה.
כמה דברים שמיוחדים בשולחן הזה: הוא מתכוונן ומתאים את עצמו לכל מקום שבו תבחרו לשבת, יש לו גם מאוורר קירור למחשב שמתחבר באמצעות USB, מגיע גם עם משטח מיועד לעכבר שניתן להסיר או להוסיף במקרה הצורך.


לקנייה באלי אקספרס

 

שולחן נייד מתכוונן מעץ למחשב נייד או טאבלט

למי שמחפש עיצוב יותר קליל, השולחן הזה מאובזר במגירה קטנה שתאפשר לכם לאחסן בה כבלים, מטענים ושאר ציוד נלווה. בנוסף יש מעמד ייעודי לכוס קפה או תה. את השולחן עצמו ניתן לכוון לארבעה גבהים שונים או להשתמש בו גם במצב שטוח אם סתם בא לכם לאכול ארוחת בוקר במיטה.


לקנייה באלי אקספרס

 

סטנד קטן ויעיל ללפטופ

הסטנד הזה הוא פשוט ויעיל הנועד להגביה את הלפטופ שלכם כדי שיהיה לכם נוח לעבוד בכל מקום שתהיו. היתרון כמובן הוא הגודל הקומפקטי והאפשרות לכוון את הזוית ל-5 מצבים שונים.


לקנייה באלי אקספרס

 

כרית זיכרון אורטופדית

לכל אלו מאיתנו שמבלים שעות מול המחשב בעבודה משרדית, הכרית הזו תאפשר לכם לשבת בנוחות לאורך זמן. לכרית יש תחתית המאובזרת במשטח אנטי-החלקה, נושמת, וגם ניתן להוציא את הכרית ולכבס את הכיסוי במקרה הצורך.


לקנייה באלי אקספרס

 

סט ארגון כבלים לשולחן עבודה

אם אתם רוצים לקחת את הסדר והארגון בשולחן עבודה שלכם לשלב הבא, התפסנים הללו יעשו לכם את החיים קלים. אין יותר כבלים זרוקים לכל עבר. באמצעותם ניתן לקבע כל כבל למקומו מבלי שיזוז ויתרוצץ לכם סביב שולחן העבודה.


לקנייה באלי אקספרס

 

ערכת נוחות לעכבר ולמקלדת

אם אתם עובדים הרבה מול המחשב אתם בטח שמים לב לכך שהמפרק שלכם עובד שעות נוספות. באמצעות המוצר הזה תוכלו לתת למפרקי היד שלכם סביבה יותר נוחה ובריאה לעבודה.


לקנייה באלי אקספרס

 

עכבר ארגונומי

מה שמיוחד בעכבר הזה הוא המבנה הייחודי שלו. עכבר ארגונומי תומך במפרק היד ומאפשר עבודה נכונה יותר. מעבר ללחצנים הרגילים שיש בכל עכבר סטנדרטי, עכבר זה מגיע גם עם לחצנים נוספים המאפשרים העברה קדימה ואחורה וגם שינוי של מהירות העכבר על המסך.
שימו לב בעת ההזמנה לבחור את העכבר הנכון אם אתם ימניים או שמאליים (בלי קשר לפוליטיקה כן?)


לקנייה באלי אקספרס

 

מזגן נייד

המוצר הזה הוא באמת משהו מיוחד ולאחרונה נהפך להיות מאוד טרנדי. המוצר הזה מתפקד כמיני מזגן המקרר את האויר ומסנן חלקיקים באמצעות פילטר ייעודי. יש בו כ-300 מ"ל מים שצריך למלא לפי הצורך, הוא נטען באמצעות USB וניתן לעבוד איתו מכל מקום ולקבל אוויר נקי וקריר.


לקנייה באלי אקספרס