תנאי שימוש ומדיניות פרטיות באתר
getsmartreview.com

1. כללי:

אתר האינטרנט  “https://getsmartreview.com” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי עבור “GetSmartReviews” במסגרתו ניתן לקבל המלצות למוצרים מהאינטרנט מאתרים כמו אלי אקספרס, אמזון, איביי ועוד. באתר קיים בלוג פעיל המשתף מידע מעולם הקניות באינטרנט. בגלישתך באתר זה (להלן “האתר”) הינך מקבל ומסכים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות אשר יפורטו להלן.

2. מדיניות הגנת הפרטיות:

א. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שאתם תספקו לנו או מידע אשר אנו נלמד אודותיו משימושכם באתר.

ב. הפרטיות שלכם חשובה לנו מאוד ואנו מכבדים אותה. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א 1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיות המשתמשים ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלהם.

ג. אנו אוספים מידע אישי כגון שם ודואר אלקטרוני רק במידה ואתם מבקשים להירשם לשירותים שלנו הכוללים: יצירת קשר, והרשמה לרשימת התפוצה שלנו.

3. Cookies (עוגיות):

א. באתר נעשה שימוש בקבצי קוקיז (Cookies) “עוגיות” המשפרים את חווית הגלישה ומאפשרים לנו להציע לכם את המוצרים הרלוונטיים עבורכם.

ב. כמו כן, אנו משתמשים בממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר, ניתוח קליקים וזמן שהייה. כל זאת על מנת לתת את השירות האיכותי ביותר, המותאם לאופן השימוש של המשתמש/ים באתר.

4. שימוש במידע האישי:

א. למשתמש ידוע והוא מסכים בזאת כי כל הפרטים שמסר במועד הרישום לאתר ו/או הנובעים מפעילותו באתר ובכלל זה מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של GetSmartReview. מעבר לשימוש הנ"ל GetSmartReview מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. GetSmartReview תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

ב. עיקר השימוש במידע האישי הוא לצורך קבלת שירותים מסויימים שהאתר מציע על ידי המשתמש כגון: יצירת קשר, שליחת דוא”ל לניוזלטר, מבצעים, והטבות.

5. דיוור ישיר אלקטרוני:

בית העסק מעוניין לשלוח אליך דואר אלקטרוני מידי פעם המכיל מבצעים, הטבות, מידע שיווקי ופרסומי. מידע זה יישלח אליך רק בתנאי שהסכמת מפורשות לכך בעת ההרשמה לניוזלטר ובכל עת תוכל לבטל את הרשמתך.

6. עיון במידע:

על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א – 1981 כל אדם זכאי לבדוק איזה מידע אנו מחזיקים עליו, אם בכלל. המשתמש יוכל לשנות או לתקן את פרטי הזיהוי שיש בידינו עליו ואף לבקש מאיתנו להסיר כל מידע אישי שיש לנו אודותיו.

7. שינויים במדיניות הפרטיות:

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש והפרטיות המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. במידה ונבצע שינויים משמעותיים במידע האישי נדאג להודיע על ידי ביצוע תיקונים במדיניות זו.

8. שימוש ותוכן באתר:

1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

3. הבלוג באתר הוא לצורך הרחבת הידע בתחום הקניות באינטרנט. המשתמש יודע ומצהיר כי שימוש בתוכן הכתוב בבלוג הוא על אחריותו בלבד ומערכת האתר לא תישא באחריות כלשהי לנזק, תקלה, אובדן וכיוצא בזה, אשר ייגרמו, אם ייגרמו, כתוצאה מפרסום כלשהו בבלוג או במידע שבו, ובכלל זה שימוש.

4. כל המידע באתר הוא חוות דעת של הכותבים ואינו מתיימר להיות עובדה.

5. המידע מוגש מהניסיון שלנו והוא על תקן המלצה בלבד.

6. אין אנו אחראיים על טיב המוצרים המומלצים באתר. אנחנו לא חנות ולא מוכרים שום מוצר.

7. אין אנו אחראיים על טיב השירות של החנויות המומלצות באתר, הן מומלצות לפי מיטב נסיונינו בלבד.

8. אין אנו מחוייבים למתן תמיכה וייעוץ בנושאים כלשהם. כל עזרה שכזאת ניתנת על ידנו בשמחה ובכיף אך בהתנדבות בלבד.

9. ט.ל.ח

10. גילוי נאות

9. הסרה מרשימת התפוצה / ביטול המנוי:

בכל עת שאינכם מעוניינים עוד לקבל מאיתנו, מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחומרים הקשורים לאתר שלנו, תוכלו להיות מוסרים מרשימת התפוצה שלנו על ידי שליחת מייל לכתובת [email protected] כאשר בשורת הנושא יהיה כתוב “ביטול הרשמה”.

10. איזור שיפוט:

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

11. שאלות / הערות:

במידה ויש לכם שאלות או הערות בנוגע לתנאי השימוש והגנת הפרטיות או בכל נושא אחר הקשור לאתר שלנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכתובת הדואר האלקטרוני: [email protected]