5 מצלמות דרך זולות לקנייה מסין

5 מצלמות דרך זולות לקנייה מסין

מצלמת דרך יכולה לתת ערך מאוד גבוה כשמדברים על ביטוח של נהגים על הכביש. עיקר תפקידה של מצלמת הדרך הוא לתעד ולתת את היכולת למשתמש בה להוציא ממנה ראיות והוכחות חותכות במידה ויש צורך בכך.
ממשטרות ועד נהגי משאיות, המון אנשים ברחבי העולם משתמשים במצלמות דרך כדי לתעד את מה שקורה בדרכים ולשמור על ביטחונם.
המחירים של המצלמות דרך לא גבוהים במיוחד, ניתן למצוא מצלמת דרך טובה במחיר זול יחסית של עד 150 ש"ח ואפילו פחות, אם אתם רוצים להשקיע יותר על מצלמת רכב השמיים הם הגבול, ניתן למצוא המון סוגים ומותגים במחירים יותר גבוהים אך בתור התחלה ובמיוחד אם השימוש שלכם הוא בסיסי בלבד, כדאי ללכת על משהו בטווח של 150-200 ש"ח.

בפוסט הזה נביא לכם סקירה קצרה על כמה מצלמות דרך טובות שניתן להזמין באלי אקספרס, ניתן הסבר על מה חשוב שיהיה במצלמת דרך וגם, ניתן כמה המלצות למצלמות שאנחנו מאמינים שיעשו עבודה טובה.

מצלמת רכב היא מצלמה שמותקנת על המראה או על הדאשבורד ברכב שלכם. מצלמה כזאת תאפשר לכם לתעד אם חס וחלילה קרתה לכם תאונה שלא באשמתכם, שוטר שחושד שעשיתם משהו ורשימת הדוגמאות עוד ארוכה. לא תצטרכו יותר לדאוג במקרים דומים כל עוד יש לכם את הכל מוקלט במצלמת דרך שלכם ותמיד יהיו לכם תיעוד והוכחות במקרה הצורך בבית המשפט.

מצלמות מומלצות לרכב מאפיינים:

אם אתם מתכוונים לקנות מצלמת דרך מאלי אקספרס כדאי לכם להסתכל על המאפיינים הבאים:

1. איכות הוידאו: איכות וידאו של 720 ו- 1080 פיקסלים תתאים בהחלט למצלמת דרך לכלל הצרכים הבסיסיים.

2. גודל המצלמה: מצלמות דרך צריכות להיות קטנות, קלות לתפעול ויעילות. בקיצור הן צריכות להיות קומפקטיות או אפילו דיסקרטיות. לגבי צבע המצלמה, שחור יהיה הצבע שמשתלב הכי טוב בהתאם לצבע הדאשבורד שלכם (בדרך כלל שחור).

3. תפעול: כדאי מאוד שהמצלמה תהיה קלה לתפעול, יעילה ואמינה. אם יש לכם סרטון מטושטש או ראיה לא טובה בלילה, כנראה שכדאי להשקיע קצת יותר במצלמה איכותית שתעשה את העבודה כמו שצריך.

4. ביקורות גולשים: באלי אקספרס ניתן להסתכל על הביקורות של אנשים שכבר קנו את המצלמה ולהבין מכך אם המצלמה מתאימה לכם או לא, ישנה גם אופציה לצפות בתמונות של אנשים שרכשו את המוצר והעלו תמונות בעת ההפעלה או הפתיחה של החבילה כדי להתרשם ולהבין טוב יותר איך המוצר מגיע, כיצד הוא נראה בדיוק וכו'. תמונה להמחשה כיצד נראית האופציה הזאת:

כיצד לסנן ביקורות לפי תמונות באלי אקספרס

5 מצלמות דרך מומלצות מאלי אקספרס שאנחנו חושבים שכדאי לכם לבדוק:

1. מצלמת דרך Podofo A1 Mini Full HD

מחיר: 70-120 ש"ח

לקנייה לחץ כאן!

 

2. מצלמת דרך Podofo A2 Car DVR Full HD

 

מחיר: 80-126 ש"ח

לקנייה לחץ כאן!

 

3. מצלמת דרך שיאומי Xiaomi 70Mai

מחיר: 140-190 ש"ח

לקנייה לחץ כאן!

 

4. מצלמת דרך E-ACE Full HD 1080P

מחיר: 70-130 ש"ח

לקנייה לחץ כאן!

 

5. מצלמת דרך Podofo Novatek

מחיר: 165-210 ש"ח

לקנייה לחץ כאן!