קופונים והנחות שאפשר לקבל בקלות באלי אקספרס

קניות באינטרנט זהו טרנד שרק ימשיך לגדול לאורך הזמן. היום אפשר לקנות כמעט כל דבר שעולה בדעתכם באופן מכוון. העולם הפך להיות חכם יותר ועבר לאינטרנט, וכך גם הצרכנים.

יש הרבה מאוד אתרים שמצעים קופונים והנחות באתרים השונים, אז חשבנו להביא לכם את המיטב של אלי אקספרס.

אלי אקספרס מציעה קופונים והנחות באופן שוטף, במיוחד לקונים הנאמנים שלהם. הם יודעים שכדאי לתמרץ את הלקוחות שלהם כדי שיחזרו לקנות מהם בעתיד.

היתרון הגדול של הקופונים באלי אקספרס הוא שהם ניתנים למימוש בכמה צורות ולכן בפוסט הזה בחרנו להביא לכם את חמשת הקופונים הכי טובים שמצאנו.

הקופונים הללו ניתנים למימוש גם דרך האפליקציה וגם דרך האתר של אלי אקספרס במחשב.
כדאי תמיד לקרוא את החוקים לגבי ההנחות והמבצעים שאלי אקספרס מציעים לפני שמזמינים, ולוודא בתהליך ההזמנה שהקופונים אכן בתוקף.

1. קופונים והנחות של עד 70%

עם הקופון הזה תוכלו לרכוש מגוון מוצרים מאלי אקספרס עם הנחות שמגיעות עד ל-70%! אם מצאתם שם את המוצר שאתם מחפשים, הרווחתם הנחה משמעותית.

2. קופון המציע בחירה מ-3 אפשרויות

  • אופציה 1 – קופון המציע רכישה של מוצרים הנמכרים ב-0.01$ תמצאו שם דברים כמו מגן למסך, מטענים, כבלים, אוזניות וכל זה בפחות מעשר אגורות!
  • אופציה 2 – קופון המציע $3 הנחה על מבחר מוצרים.
  • אופציה 3 – לקבל הנחה בלעדית על מוצר מסויים.

3. הקופון האקסקלוסיבי של אלי אקספרס

אלי אקספרס מציעה מגוון של קופונים והנחות ללקוחות חדשים, אך גם ללקוחות הקיימים, אלי אקספרס מציעה להם מגוון מוצרים בהנחות המתאימות להם בתור רוכשים באתר.
יש כמה רמות של משתמשים באתר אלי אקספרס ללקוחות קיימים כרגע והם: Silver, Gold, Platinum, Diamond. כסף, זהב, פלטינה ויהלום. לחצו על הקופון כדי לגלות איזו רמה אתם ולהתרשם ממגוון ההנחות.

 

4. המותגים החמים – עד 70% הנחה על מוצרים הנמכרים ביותר שלהם

במבצע הזה, אתם תקבלו הנחות של עד 70% על המוצרים הנמכרים ביותר הנמצאים כמעט בכל הקטגוריות! לחצו על הקופון כדי לעבור לרשימת ההנחות.

 

5. צרו את רשימת הקניות האולטימטיבית!

הקופון הזה מציע הנחות על מגוון אדיר של מוצרים, לחצו על הקופון כדי לבנות את רשימת הקניות שלכם ותרוויחו הנחות משמעותיות על המוצרים הכי חמים באלי אקספרס.