שטיחי PVC מומלצים לקנייה מאלי אקספרס

בשנים האחרונות עם התפתחות המודעות העיצובית בעקבות אפליקציות כמו אינסטגרם, סנאפצ'אט, פינטרסט ועוד, אנחנו רואים יותר ויותר טרנדים בכל הנוגע לעיצוב הבית. תמונה של אוסף מסגרות על הקיר או איזו מנורה מגניבה שקנינו באיקאה ומצטלמת ממש טוב, גורפות לייקים רבים וגורמות לנו להרגיש כמו מעצבי פנים במינימום.

אך מעצב פנים אמתי שם לב גם לפרטים הקטנים, אלה שפחות מצטלמים לאינסטגרם ועושים שינוי בבית גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה פרקטית. אחד מאותם פריטים שאנחנו נוהגים לקחת כמובן מאליו, הוא שטיח מטבח. כן, כן, זה שאתם עומדים עליו שאתם שוטפים כלים. בשנה האחרונה חלה עלייה מטורפת בכל הנוגע לביקוש שטיחי פי וי סי למטבח ושטיחי PVC לאמבטיה.

אז מה זה בעצם PVC?

פוליוויניל כלוריד או בשמו המקוצר PVC הוא חומר קשיח המשמש מספר רב של תחומים, כגון: ציפוי רצפות, חיפוי קירות, חומר מבודד ואפילו ממנו עשויים תקליטים. העובדה שמדובר בחומר רב גוני ולא יקר הפכה את הפי וי סי למוצר לוהט בתחומים רבים. PVC הוא חומר חזק, גמיש ובעל אמידות לטווח ארוך במיוחד ואפילו ניתן למחזור! (מושלם, אמרנו).

שטיח PVC למטבח

שטיחי פי וי סי למטבח
מקבץ שטיחי פי וי סי מומלצים למטבח מאלי אקספרס

לקנייה באלי אקספרס

כאמור העובדה שמדובר בחומר המספק תמורה גבוהה ביחס למחיר גרמה לאדריכלים ומעצבי פנים להשתמש בפי וי סי גם בתחום העיצוב לבית. חיפוי קיר PVC הוא כבר מזמן טרנד לוהט ולאחרונה הצטרף לחבורה גם שטיח PVC למטבח ולאמבטיה. 

לרוב, שטיחי PVC משמשים למקומות לחים ורטובים כמו מטבח, מקלחת וחדרי שירות. שטיח PVC הוא מעין משטח גומי גמיש כך שאינו סופג מים, מונע ריחות רעים, אינו נשרט וניזוק ואפילו לא מכבסים אותו. שטיחי מטבח פי וי סי מונעים החלקה, דקים ומגיעים בשלל תבניות, עיצובים וגדלים כך שיוכלו להתאים לכל אחד ולכל מטבח.

המוכרים באלי אקספרס מציעים מגוון של דגמים במידות שונות, ניתן לקנות כמה שטיחים זהים ולחבר אותם יחדיו כדי ליצור משטח ארוך יותר או לקנות שטיח ארוך יותר מראש. המידות נעות מ-45×75 ס"מ ועד ל-45×180 ס"מ – כדאי למדוד לפני את המשטח במטבח שלכם כדי לוודא שאתם קונים את המידה המתאימה.

pvc שטיח למטבח
מקבץ נוסף של שטיחי PVC מומלצים, לקנייה מאלי אקספרס לחצו על הכפתור למטה 🙂

לקנייה באלי אקספרס

ואם אתם מחפשים משהו יותר קלאסי, נסו את השטיח הזה:

לקנייה באלי אקספרס

שטיח PVC לאמבטיה

שטיח PVC לאמבטיה הוא קודם כל בטיחותי. העובדה כי הוא אינו סופג מים ומונע החלקה שומרת על ביטחוננו וביטחון ילדנו. בנוסף, שטיח PVC באמבטיה יכול לשמש לתוך האמבטיה וכך כל הלכלוך שאנו שוטפים את מעלינו מגיע לשטיח. העובדה כי הוא אינו סופג מים ואינו מתלכלך מקלה עלינו את החיים. אין צורך בכביסה או ניקיון מיוחד, אלא פעם בכמה ימים לנקות עם תרסיס נגד חיידקים, לנגב וזהו.

לסיכום, שטיחי PVC למטבח ושטיחי PVC לאמבטיה הם אקססורי נהדר המשלב פרקטיות ועיצוב. ניתן להזמין שטיח PVC לפי מידה ולפי מגוון דוגמאות עיצוביות אשר יתאימו לכל בית. חשוב לזכור כי לילדים שטיח PVC מספק בטיחות ולנו ההורים, מקל את החיים בכל נושא התחזוקה. העלות הנמוכה ביחס לאורך החיים הארוך הם בהחלט יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו.

שטיח פי וי סי לאמבטיה
מבחר שטיחי PVC מומלצים לאמבטיה מאליאקספרס

לקנייה באלי אקספרס

שטיח PVC לילדים
ואם בא לכם לעוף על הצבעים והצורות – לחצו על הכפתור כדי לראות את כל המבחר באלי אקספרס

לקנייה באלי אקספרס

 

מהו היתרון בקניית שטיח PVC מאלי אקספרס?

קודם כל, המחיר – המחירים שתמצאו באלי אקספרס זולים פי כמה וכמה מהמחירים בארץ. שטיח PVC הוא גם מוצר שלא שוקל יותר מידי ולכן גם אין בעיה לשלח אותו לארץ. המגוון הוא עצום וניתן למצוא שטיחים מיוחדים שיתאימו בדיוק לגוון העיצובי שאתם מחפשים, אז למה אתם מחכים?