קופסאות אוכל מאלי אקספרס בזול

הנה בלי ששמנו לב, אוגוסט חלף, ה-1.9 הגיע, וכל ההורים שבינינו יכולים שוב לנשום לרווחה (שבוע הסתגלות מישהו?)

אם בכל זאת הצלחתם לשרוד את חודשי הקיץ החמים, קייטנות, חופשים, בילויים ומה לא? מגיע לכם כל הכבוד. ועכשיו, עם בוא הסתיו, חוזרים לשגרה.

הילדים מתחילים גן או בית ספר חדש, ואתם? טובעים בהוצאות. ספרים, תלבושת אחידה, ילקוט, סל תרבות ומה לא? אנחנו אתכם. לא, לא אין לנו פתרון קסם לכל ההוצאות האלו, אבל כן יש לנו מוצר פרקטי, יעיל וזול בשבילכם: קופסאות אוכל.

קופסת אוכל לילדים
הרבה מקום לאוכל וירוק יותר לסביבה

בשנים האחרונות המודעות לחשיבותה של ארוחת העשר עלתה באופן משמעותי וכך גם המודעות לאוכל בריא ומזין. לא יודע מה אתכם, אותי שלחו לבית הספר עם כריך שוקולד עטוף בשקית ניילון ואיזה תפוח ירוק בצד. חלילה, אמא לא מאשים אותך. הזמנים השתנו, המודעות עלתה וכך גם ההבנה שכריך פשוט לא מספק את צרכי הילדים שלנו. כולנו זוכרים את הריח הלא ברור שליווה אותנו ימים שלמים שלבסוף התברר כסנדוויץ' רקוב בתיק שפשוט לא אכלנו.

מצד שני, לא צריך להגזים עם הסלטים כן?

קופסאות אוכל לילדים

ארוחת בוקר ידועה כארוחה חשובה מאוד. מחקרים הוכיחו כי אכילה של ארוחת בוקר טובה תורמת משמעותית ליכולת הריכוז של הילד במשך היום, משפרת את התפקוד הפיזי והמנטאלי ועוזרת לילד לממש את הפוטנציאל שלו בבית הספר בצורה הטובה ביותר, בין אם מדובר באינטראקציה עם חבריו ללימודים ובין אם מדובר ביכולות הלימוד וההבנה שלו.

ההבנה שכריך פשוט לא מספיק, יחד עם הרצון לספק לילדנו ארוחת 10 מזינה וטעימה הביאה לעלייה משמעותית בשוק קופסאות האוכל לילדים. השילוב בין הצורך בקופסה אשר שומרת על טריות מצד אחד, מכילה מקום למספר פריטים מצד שני והכי חשוב, פרקטית ומתאימה לכל ילקוט, הביא לטרנד לוהט של קופסאות אוכל מעוצבות ונוחות לשימוש.

קופסת אוכל מחולקת
קופסת אוכל מחולקת, קיימת במבחר צבעים

לקנייה באלי אקספרס

כיום קופסת אוכל לילדים צריכה להיות בנויה בצורה כזו שיש בה מקום לכריך או מנת אוכל עיקרית, ירקות וגם ממרח. שימוש בקופסת אוכל לילדים הוא כמובן גם ידידותי לסביבה. השימוש בקופסה רב פעמית מייתר את השימוש בשקיות ניילון באופן יום יומי ושומר על טריות הארוחה לזמן רב יותר. כך, הילד שלכם יאכל מנה טעימה ומזינה וגם נשמור על סביבה ירוקה.

קופסת אוכל לילדים מגיעות בשלל צורות, גדלים ועיצובים. בין אם תבחרו בעיצוב של גיבור על שילדיכם אוהב או אולי קופסת אוכל עם שמו של הילד בעיצוב מגניב, תקבלו תמורה נהדרת עבור סכום סמלי.

לצפייה במבחר קופסאות אוכל הנמכרות ביותר באליאקספרס לחצו כאן.