גילוי נאות

אתר GetSmartReview מביא מידי יום לגולשי האתר מדריכים, חדשות, סיקורים וטיפים מעניינים מעולם הטכנולוגיה והצרכנות באינטרנט. הכסף לתחזוקת האתר מגיע מפרסומות ומקישורי אפילייט Affiliate של תוכניות שותפים כאלו ואחרות בעיקר מאתרי קניות גדולים מהארץ והעולם, בהם אפשר למצוא מותגים כמו אמזון Amazon, אלי אקספרס Aliexpress, גירבסט Gearbest, בנגוד Banggood ועוד. בכל מדריך, כתבה, סקירה או ידיעה שבה יופיע קישור שותף אנו נעשה כמיטב יכולתנו לפרסם גם קישור לדף הזה אשר מסביר על כך שאנחנו יכולים להרוויח כסף אם תרכשו את המוצר או השירות דרך הקישור שלנו.

חשוב לציין שהעמלה שאנו מקבלים אינה מייקרת את המוצר או את השירות שאתם רוכשים בכל דרך שהיא, אלא מטרתה היחידה היא לתרום להתפתחות האתר ולהמשך קיומו. בנוסף, אתר GetSmartReview אינו אחראי על מוצר או שירות מסוים שהוזמנו דרך הקישור שפרסמנו. במקרים כאלה יש להתקשר או לשלוח מייל לשירות הלקוחות של האתר או החברה מהם רכשתם את המוצר.

רוצים להישאר בעניינים?

הרשמו וקבלו מאיתנו עדכונים שווים ישר לאימייל שלכם!

אנחנו שונאים ספאם, לא תקבלו מאיתנו דואר זבל ותוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

עדכון בעקבות הקורונה

המשלוחים מאלי אקספרס פועלים כרגיל. אמזון לעומת זאת ביטלו באופן זמני את המשלוחים חינם מעל $49 דולר, אך עדיין כדאי לבדוק את עלות המשלוח לגבי מוצרים ספציפיים. קריאה נעימה :)